Magyar Bajnokság III. Helyezett: 2013., 2016. Magyar Bajnok: 2014. Magyar Kupa III. Helyezett: 2015., 2016.
Kiemelt támogatóink
Támogatóink
Facebook
Hírek

A válogatott szünet után Győrbe látogatunk

2023. 02. 17.

Szombaton a hosszabb válogatott szünet után lépünk újra pályára Győrben, a találkozó 17:00-kor fogja kezdetét venni a Széchenyi István Egyetemi csarnokban.
Az első körben hazai pályán nagy arányú vereséget szenvedtünk a tabella harmadik helyén álló ellenfelünktől. A csapatok egészen más célokért küzdenek a bajnokságban, a hazaiak az összecsapás esélyesei. A lányok közül többen is a szünet alatt a 3x3 válogatottak összetartásán vettek részt, ugyanakkor a munka nem állt meg, a csapat folyamatosan dolgozott ezen időszak alatt is. A múltkori összecsapáshoz képest védekezésben szükséges elsősorban többet mutatni, akkor nagyon sok pontot kaptunk a győriektől.