Magyar Bajnokság III. Helyezett: 2013., 2016. Magyar Bajnok: 2014. Magyar Kupa III. Helyezett: 2015., 2016.
Kiemelt támogatóink
Támogatóink
Facebook
Hírek

A TFSE ellen lépünk pályára

2020. 02. 07.

Szombaton az EWBL szereplésünk miatt január elejéről elhalasztott mérkőzésen lépünk pályára Budapesten a TFSE-MTK ellen 18:00-kor a Városmajorban. Ellenfelünk a bajnokságban eddig az előzetes várakozásokat felülmúlva szerepel, jelenleg a tabellán 9-7 mutatóval az 5. pozíciót foglalja el, legutóbb a Csata ellen sikerült idegenben győzelmet aratniuk. Két hét szünetet követően lépünk újra pályára, ugyan Győrben 18 pontos hátrányból sikerült a 38. percben kiegyenlítenünk, azonban a győzelmet nem sikerült megszerezni, de a csapat fejlődését mutatja, hogy ilyen szoros végjátékra tudtuk őket kényszeríteni. Az első körben 75-89 arányú vereséget szenvedtünk a TF ellen, remélhetőleg tovább tudja vinni a csapat az elmúlt fordulók során mutatott javuló formát és nyitottá tenni ezáltal a mérkőzést.