Magyar Bajnokság III. Helyezett: 2013., 2016. Magyar Bajnok: 2014. Magyar Kupa III. Helyezett: 2015., 2016.
Kiemelt támogatóink
Támogatóink
Facebook
Hírek

Szerdán a Csata ellen folytatjuk

2019. 11. 05.

A második fordulóból elhalasztott, a válogatott szünet előtti utolsó bajnoki mérkőzésünk következik szerdán 19:30 kezdettel a NKE-FCSM Csata ellen a Kozármisleny Sportcsarnokban. A tabellán második helyet elfoglaló ellenfelünk eddig 5 győzelme mellett csak a Sopron ellen szenvedett vereséget még a szezon nyitányán. A szombati Vasas elleni vereséget követően újabb nehéz feladat vár tehát csapatunkra a kiváló formában lévő vendégünkkel szemben, Vanja Miljkovic vezetőedző továbbra sem számíthat Tetiana Yurkevichus játékára, aki térdűtétjét követően a válogatott szünet után térhet majd vissza a pályára.